İşletme Müdürü

 

   1960 yılında Zonguldak’ta doğdu. İlköğretimi Işıkveren İlkokulunda, ortaokulu Işıkveren Ortaokulunda, lise öğrenimini ise Kilimli Lisesi’nde tamamladı.

    Yüksek öğrenimini Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümünde tamamladı.

    Orhaneli ve Hamitabat Termik Santrallerinde servis mühendisliği, Yatağan Termik Santralinde Teknik Müdür Yardımcılığı ve İşletme Müdürlüğü görevlerinde bulundu.

   28.12.2012 tarihinde Çatalağzı Termik Santralında İşletme Müdürü olarak göreve başlamıştır. Halen bu görevi sürdürmektedir.

Harun Sarı
İşletme Müdür Yardımcısı (Teknik)

 

 

  20.11.1972 yılında Karabük'ün Yenice ilçesinde dünyaya geldi.İlk,orta,lise tahsilini Bartın'da tamamladı. 1989 yılında Yıldız teknik üniversitesi elektrik-elektronik fakültesine kayıt yaptırdı,bölümünden 1994 yılında elektrik mühendisi olarak mezun olan Tuncay Özgü Aralık 1995-Mayıs 1997 yılları arasında askerlik hizmetini yedek subay olarak yaptı.
  Sırasıyla KİM inş.ltd.şirketi ve Rumeli holding bünyesindeki Kepez T.A.Ş. şirketinde çalıştı,ve 2 Ağustos 2000 yılından bu tarafa E.Ü.A.Ş. Çatalağzı Termik Tantralında çalışan Tuncay Özgü Teknik Müdür Yardımcılığı görevini de geçici olarak yürütmektedir

Tuncay Özgü (G)
İşletme Müdür Yardımcısı (İdari)

 

 

 1958 Yılında Zonguldak'ta Dünya'ya geldi.İlk öğrenimini Muslu'da ortaokulu Işıkveren ortaokulunda,lise öğrenimini ise Zonguldak Ticaret Lisesinde tamamladı.Yüksek Öğrenimini Ankara Ticaret ve Turizm Yüksek Öğretmen okulu Muhasebe-İşletme bölümünü bitirerek tamamladı.
 
     Yaklaşık 13 yıl Devlet okullarında ve özel dershanelerde öğretmenlik yaptı.Ekim 1992 ayından itibaren de Çatalağzı Termik Santralında Çalışmaktadır.
 
 

 

Turan Göktaş
copyright 2008 Çates EÜAŞ Çatalağzı Termik Santralı İşletme Müdürlüğü/Zonguldak 372 2643050